به نام خداوند قادر متعال كه همه هر چه داريم گوشه‌اي از الطاف بيكران اوست. پروردگاري كه نعمت‌هاي بي‌شمارش را بر بندگانش ارزاني داشته و بركت را با تلاش و حركت همراه و همقدم نمود.

  • در دنیا اقتصادی حاضر و کمبود منابع، سازمانی موفق است که با تکیه بر مشاوران متخصص بتواند با شناخت کافی تهدیدها را به فرصت تبدیل و همواره مزیت رقابتی خود را تعیین نماید. در این راستا شرکت شباهنگ برکت با حدود بیست سال تجربه در زمینه مشاوره سرمایه­گذاری افتخار دارد که در اجرای بسیاری از صنایع بزرگ کشورمان مشارکت نموده و در کارنامه خود مشاوره بیش از 500 طرح ایجادی، توسعه و بهره­برداری در بخش­های مختلف از قبیل صنایع فولاد، معدن، صنایع کشتی­سازی، صنایع غذایی، صنایع تبدیلی و کشاورزی، خدمات گردشگری و مجتمع­های تفریحی و توریستی و … را در سطح ملی و در 30 استان کشور به ثبت برساند.
  • هدف و رسالت شرکت، مشاوره سرمایه­گذاری و تأمین مالی پروؤه­های مختلف صنعتی، معدنی و خدماتی می­باشد که در این خصوص با اخذ مجوز از کانون مشاوران اعتباری و سرمایه­گذاری بانکی و عضویت در انجمن­های مربوطه بعنوان شرکت مهندسی مشاور ذیصلاح و مورد تأیید کلیه بانک­های کشور با کادری مجرب فعالیت­های خود را در جهت تهیه طرح­های توجیهی، نظارت بر مصرف تسهیلات و همچنین اعتبارسنجی مشتریان، برنامه­ریزی نموده است.
  • این شرکت در کشورهای قطر، بلغارستان و انگلستان دارای نمایندگی فعال و مقیم می­باشد و همچنین در کلیه استان­های کشور نمایندگی فعال داشته و با ارائه خدمات مشاوره سرمایه­گذاری داخلی و خارجی در جهت پیشرفت و توسعه کشورمان وظایف خود را به انجام می­رساند و اميدوار است بتواند سهمي در راستای رسيدن به اهداف مشتریان و بانک­ها و موسسات مالی و اعتباری داشته باشد.

فهیمه داوری مدیرعامل شرکت