به وب سایت شرکت شباهنگ برکت خوش آمدید.
EN

طرح مرگ موش
طرح مرگ موش
طرح مرگ موش
طرح مرگ موشطرح مرگ موشطرح مرگ موش
کارفرما : شرکت دانش بنیان رایان زرین سینا (با مسئولیت محدود)
محل پروژه : تهران - تهران
حجم سرمایه گذاری کل : 46.800 میلیون ریال
نوع تولید و ظرفیت تولید : 1,800تن در سال
وضعیت پروژه : در حال اخذ تسهیلات
شرح خدمات انجام شده : تهیه طرح توجیهی و تامین منابع مالی

مزایای استفاده از نانو پودر خوراک کشنده موش

  1. این پودر کاملا غیر سمی بوده و عاری از هرگونه خطر برای انسان و محیط زیست میباشد و میتواند در معابر و پارکها و فضای سبز و باغات کشاورزی و دامداری و … بدلیل داشتن مواد طبیعی و معدنی مورد استفاده قرارگیرد.
  2. بدلیل وجود اسانسهای مختلف و متغییر در ساختار و تولید این پودر همیشه بعنوان غذای مورد علاقه موشها قرار میگیرد.
  3. با توجه به مدت زمان اثردهی ۱ الی ۳ روزه برای از بین بردن موشها، به هیچ عنوان موشها نمیتوانند این مواد را بعنوان غذای مضر یا کشنده و سمی تشخیص داده و همیشه آنرا مصرف مینماید.
  4. لازم به ذکر است که در زمان اثردهی و معدوم نمودن؛ موشها بعد از خوردن این مواد فرصت کافی برای رفتن به لانه را دارند و در همان جا از درد به حالت ساکن کز کرده و دچار ورم معده و انسداد روده گشته و حجم معده براساس کالبد شکافی بعمل آمده بزرگ و حجیم شده بطوریکه نمیتوانند غذای خورده شده را دفع نمایند و این مورد موجب مرگ آنها میگردد.
  5. بدلیل پودری بودن این محصول که کاملا بطور حریری و سبک استخراج میگردد؛ چنانچه در معرض آب ناشی از باران یا سیلاب و یا بالا آمدن آب جویها و مزارع قرارگیرد کاملا حل و ناپدید میگردد و هیچگونه خطری برای آلوده شدن آبهای زیرزمینی و محیط ندارد چون کاملا از مواد طبیعی و گیاهی و مغذی در تولید آن استفاده شده که در تشکیل املاح آب موثر بوده و در چرخه محیطی بین انسان و زمین و اتمسفر و آبها نقش موثری دارد.
  6. این پودر برای از بین بردن انواع موش‌های سیاه (رت) ؛قهوای؛ فاضلابی؛ باغات و خانگی بسیار موثر بوده و دارای بازدهی بسیار بالایی میباشد و در بسیاری از اماکن شهری و صنعتی و مزارع و دامداریها تست خود را بدون هیچگونه آلودگی کاملا پس داده و مورد تایید و رضایت واقع گردیده است.
  7. مرگ این جانور موذی از خوردن سمها یا با تیراندازی به سمت آنان و سایر روشهای ناکارامد دیگر موجب مرگ در گوشه و کنار خیابانها می شود. تورم امعاء و احشای آنها در این مکانها تولید باکتریها و بیماریهای فراوانی نموده و میتواند از هر طریقی توسط باد و حشرات در اطراف محیط ما پراکنده و به انسانها و … منتقل شود؛ اما در این روش (غیر سمی) موشها بعد از خوردن این مواد به لانه و مکان امن خود رفته و در نهایت میمیرند و لاشه آنها از دید مردم پنهان و دیگر حیوانات نیز نمیتوانند از آنها استفاده نمایند.
  8. این محصول ثمره سالها تلاش و تحقیق و پژوهش از منابع و اندوخته های تجربی و علمی برآورد شده در کمیسیون سازمان حفظ نباتات کشور مورد تایید قرار گرفته و نیز در آزمایشگاههای مرجع کنترل غذا و دارو مورد بررسی و آزمایش  قرار گرفته  و اعلام  گردیده  که (کاملا غیر سمی بوده است) همچنین  در مرکز تحقیقات بیوشیمی – بیوفیزیک دانشگاه تهران  و در آزمایشگاه دانشگاه علمی فلاورجان اصفهان  برای  معدوم نمودن  موشهای  رت  آزمایشگاهی ؛ در شبکه بهداشت  و درمان  و آزمایشگاه تخصصی  بهداشت و بیماریهای  طیور  بر روی  چند سری  موش صحرایی  رت (خوراک کشنده موش) مورد بررسی  و کالبد شکافی  قرار گرفته  که  نتیجه ی اعلام شده علت مرگ تجمع مواد خورده شده درون معده (که بصورت خمیر سفت شده) و حجیم شدن آنها بطوریکه  امکان عبور و حرکت درون (فلجی روده) روده ها را نداشته است.


طراحی سایت : پرشین تیک