به وب سایت شرکت شباهنگ برکت خوش آمدید.
EN

تولید و بسته بندی رب گوجه فرنگی، کنسرو زیتون و خیارشور، مربا
تولید و بسته بندی رب گوجه فرنگی، کنسرو زیتون و خیارشور، مربا
تولید و بسته بندی رب گوجه فرنگی، کنسرو زیتون و خیارشور، مرباتولید و بسته بندی رب گوجه فرنگی، کنسرو زیتون و خیارشور، مربا
کارفرما : آقای ناصر طاهرزاده
محل پروژه : فارس - شهرستان لردگان
حجم سرمایه گذاری کل : 50,224 میلیون ریال
نوع تولید و ظرفیت تولید : تولید رب گوجه فرنگی
وضعیت پروژه : در حال بهره برداری
شرح خدمات انجام شده : تهیه طرح توجیهی و تامین منابع مالی

. آشنایی با محصول:

تعریف رب گوجه فرنگی :

فرآورده هاي حاصل از تغلیظ آب گوجه فرنگی که به جهت نگهداري طولانی پس از طی فرایندهایی وافزودن نمک، در بسته بندي هاي مختلف فلزي یا غیر فلزي تولید و بسته بندي می شود.

خواص گوجه فرنگی

گوجه فرنگی از نظر گیاه شناسی، نوعی میوه محسوب می شود ولی اکنون در اکثر تقسیم بندی ها به عنوان سبزی تلقی می گردد. علتش آن است که طی سال های متمادی همراه سبزی ها در سالاد به کار رفته است. گوجه فرنگی سرشار از ویتامین های A، B1، B2 و C و مواد معدنی از جمله کلسیم، فسفر، سدیم، پتاسیم، منیزیم، آهن، مس، روی و کبالت است. «لیکوپن» موجود در گوجه فرنگی نوعی «آنتی اکسیدان» است.

محصولات گوجه فرنگی

به تعدادی از محصولات گوجه فرنگی، فرآورده های اصلی اطلاق می شود. این گونه فرآورده ها ماده ی خام بسیاری از محصولات کارخانه ای را تشکیل می دهند. در بین فرآورده های گوجه، رب گوجه فرنگی رواج و کاربردش بیشتر است.

در تولید رب گوجه فرنگی، حدود یک سوم از آب گوجه فرنگی تبخیر می شود. دومین فرآورده ی عمده ی گوجه فرنگی، کنسرو گوجه فرنگی است. این محصول با سبک های مختلف، تولید می شود برای مثال: گوجه فرنگی درسته ی پوست شده ی مخلوط با عصاره ی طبیعی، گوجه فرنگی درسته با پوست یا بدون پوست با آب نمک، لپه ی گوجه فرنگی بدون هسته، اسلایس گوجه فرنگی با آب یا آب نمک تولید می شود.

از دیگر محصولات اصلی گوجه فرنگی عصاره ی آن است. از این فرآورده در تولید آشامیدنی ها و نوشابه ها استفاده می شود. علاوه بر این، مقادیر زیادی از آب گوجه فرنگی کنسرو، شبیه سایر آب میوه ها نوشیده می شود.

اخیراً پودر گوجه فرنگی به عنوان محصول اصلی، عمدتاً در فراورده های غذایی فرموله شده از قبیل سوپ های خشک، غذاهای آماده و. .. مصرف می شود. پودر گوجه فرنگی با وزن و حجم کمتر، ماندگاری و عمر مفید زیاد، شرایط مناسبی را برای عرضه ی این محصول می تواند فراهم کند. در تولید پودر، تا سه درصد رطوبت آن کاهش پیدا می کند.طراحی سایت : پرشین تیک