به وب سایت شرکت شباهنگ برکت خوش آمدید.
EN

تولید روکش پروفیل
تولید روکش پروفیل
کارفرما : آقای محمد وحدتی
محل پروژه : لرستان - شهرستان بروجرد
حجم سرمایه گذاری کل : 68.952 میلیون ریال
نوع تولید و ظرفیت تولید : 1.060.150عدد
وضعیت پروژه : در حال اخذ تسهیلات
شرح خدمات انجام شده : تهیه طرح توجیهی

هدف از اجرای طرح : راه اندازی مجدد تجهیزات موجود
تولید محصولات با کیفیت بالاتر
توضیحات طرح
دنيايي كه پيش رو داريم ،گستره ايست براي ظهور خلاقيت ها و نوآوري­هايي كه جز با همت متخصصان و كارشناسان تحقق نخواهد يافت.چنين دنيايي مستلزم بكارگيري تكنولوژي مدرن و پيشرفته ،استفاده بهينه از منابع و سيستم ها و روش هاي برتر است كه اين مهم در جوامع صنعتي امروز، شرط لازم براي دستيابي به خواسته ها و رضايت مشتريان است.

فرآورده­هاي حاصل از چوب به اشكال مختلف و متناسب با هزينه انجام شده و محل كاربرد آن مورد استفاده عموم قرار ميگيرد و به عبارت ديگر ميتوان در طيف صنعتي، اوراق فشرده چوبي را شامل تخته چند لا، تخته خرده چوب (نئوپان) ، تخته فيبر و MDF یا Medium Density Fiberboard   را نام برد كه اصولاً اختلاف فنآوري توليد در مبحث شكل دهي كيك (با استفاده از رطوبت موجود در خرده چوب ها و يا الياف سلولزي و بهره جويي از هوا) منجر به توليد نئوپان و يا  MDFمي شود.

اما بدليل ارتقا سطح كيفي MDF نسبت به ساير محصولات مشابه آنرا متمايز تر نشان داده و  بخودي خود از جايگاه خاصي برخوردار نموده است . زيرا اين محصول ضمن قرار گرفتن در خانواده تخته­هاي سخت، مقاومت از كاربردي بالاتر نيز برخوردار مي باشد و دانسيته آن بين ۸۰۰-۶۴۰ كيلوگرم بر مترمكعب مي باشد.

از طر في بدليل اينكه سطح MDF صاف، يكنواخت و نرم بوده و تركيبي از فيبرهاي چوبي ليگنو سلولزي مي باشد در برابر گرما و فشار سخت شده و در صورت مخلوط شدن با ساير افزودني ها كمك شاياني به ارتقاء سطح كيفيت آن مي­شود تا بتوان در ساخت كابينت آشپزخانه، مبلمان، ميز و صندلي، اثاثه اداري و… از آن بهره جست.

به منظور افزايش مقاومت MDF و نزديك شدن اين فاكتور به چوب طبيعي مي توان از عمليات  روكش كردن سطح با كاغذهاي لمينه با سرعت سخت شدن سريع استفاده نمود و اين عمليات زماني شرايط مطلوب را حاصل مي نمايند كه در حين فرآيند توانسته باشيم توزيع و يكنواختي دانسيته، يكنواختي ضخامت در سطح را كاملاً رعايت كرده باشيم. معمولاً جهت روكش كردن از كاغذهاي آغشته نظير كاغذهاي آغشته شده به پلي استر، فنليك و ملامين استفاده مي­نمايند و جهت رسيدن به شرايط ايده آل مي بايست توجه نمود كه رطوبت تخته فيبر بيش از ۷-۶ درصد تجاوز ننمايد زيرا عبور بخار آب از اين نوع كاغذها به سختي صورت مي­گيرد.طراحی سایت : پرشین تیک