به وب سایت شرکت شباهنگ برکت خوش آمدید.
EN

شباهنگ برکت انتخاب برتر

تجربه

اصلی‌ترین پشتوانه شرکت مشاوره شباهنگ برکت اجرای موفق ده‌‌ها پروژه در کشور عزیزمان ایران می‌باشد که این خود باعث گردیده تا به عنوان مرجعی تخصصی و فنی برای مشاوره، و تهیه گزارشات بانکی مبدل گردیم.

دانش به روز

درک ضرورت انجام مطالعات امکان‌سنجی و توجیهی در پروژه‌های صنعتی، مستلزم بهره‌گیری کامل از روش‌های نوین علمی- ‌کاربردی و ارزیابی مقدماتی پروژه‌های صنعتی است، با استفاده از متخصصین مجرب و کار آزموده و بهره‌گیری از نرم افزارهای استاندارد و مورد تایید بانک‌ها سبب گردیده است که دانش به روز به عنوان محرک اصلی برای پیشرفت و اعتلای شرکت مشاوره مدیریت و مهندسی بهین صنعت یاب مورد توجه قرار گیرد.

کیفیت برتر

به دلیل بهره‌گیری از نرم‌افزارهای معتبر بین‌المللی نظیر Comfar, Primavera , … در تهیه گزارشات بانکی، این شرکت همواره خدمات خود را با استاندارد سازمان توسعه صنعت ملل متحد UNIDO تطابق می‌دهد و این خود گواه ادعای ما، جهت کیفیت برتر پروژه ها می باشد

مشاور امین

یکی از مسایل مهم برای سرمایه گذاران محرمانه ماندن اطلاعات و ایده‌هاست. عدم افشاء یک ایده جدید در حوزه سرمایه‌گذاری خطرپذیر (VC)، در بازار پر رقابت امروز می‌تواند برای فعالان آن حوزه ارزشمند حتی حیاتی باشد. ما بعنوان مشاور سرمایه‌گذاری این اطمینان را به شما می‌دهیم که امانتدار اطلاعات و ایده‌های شما باشیم و از هرگونه نشت اطلاعات جلوگیری کنیم.رایه کیفیت برتر می‌باشد.


طراحی سایت : پرشین تیک