به وب سایت شرکت شباهنگ برکت خوش آمدید.
EN

اخذ کلیه مجوزات تولید

جواز تاسیس

جهت شروع یک کار صنعتی بیش از هر چیز لازم است نسبت به تهیه مجوزهای مربوط مانند جواز تاسیس از سازمان صنعت، معدن و تجارت اقدام به عمل آید. اولین مدرک مورد نیاز جهت احداث هر واحد صنعتی جواز تاسیس و یا موافقت اصولی واحد می‌باشد که به متقاضی انجام فعالیت تولید، طراحی و مونتاژ اجازه داده می‌شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده‌ای که خود سازمان صنعت، معدن و تجارت در نظر گرفته است فعالیت نماید. این موافقت (جواز تاسیس) به معنی عدم اخذ مجوزهای دیگر مرتبط با موضوع فعالیت نمی‌باشد.

پروانه بهره برداری

کلیه واحدهای صنعتی که اقدامات لازم برای نصب ماشین‌آلات خط تولید، تامین نیروی انسانی مورد نیاز، و تولید آزمایشی را انجام داده باشند؛ اعم از اینکه دارای جواز تاسیس بوده و یا نباشند، با رعایت این دستورالعمل، می‌توانند پروانه بهره‌برداری دریافت نمایند.

تبصره ۱: تولید آزمایشی به منزله نصب و راه‌اندازی ماشین‌آلات و تجهیزات مرتبط با تولید محصول، و نیز تولید محصول در یک دوره مشخص به صورت انبوه می‌باشد. (تشخیص انجام تولید آزمایشی با سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مربوطه است.)

تبصره ۲: رعایت ممنوعیت صدور پروانه بهره برداری در شعاع ۱۲۰ کیلومتری تهران و شعاع ۵۰ کیلومتری اصفهان ضروری است.

از آنجایی که فرآیند اخذ جواز تاسیس صنایع و پروانه بهره‌برداری، کاملاً تخصصی و نیاز به اطلاعات صاحبان فن و تخصص دارد، لذا کارشناسان و کارگروه تخصصی تنظیم طرح توجیهی  شرکت مشاوره سرمایه گذاری شباهنگ برکت ، با در اختیار داشتن کارشناسان صنایع آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می‌باشند. اخذ جواز تاسیس و پروانه بهره‌برداری در استان تهران، البرز و سایر استان‌های کشور با کمترین زمان ممکن توسط تیم این شرکت صورت می‌پذیرد.


طراحی سایت : پرشین تیک