به وب سایت شرکت شباهنگ برکت خوش آمدید.
EN

آغاز به کار رسمی انجمن بانکداران خبره ایران

 

آغاز به کار رسمی انجمن بانکداران خبره ایران

انجمن بانکداران خبره ایران با حضور نمایندگان کمیسیون های اقتصادی برنامه و بودجه مجلس ، ۲مدیر عامل بانک ها ، ۳عضو از کارشناسان اقتصادی و سیاسی کشور ، آغاز به کار کرد. این انجمن با تکیه بر تخصص ،تجربه حرفه ای و در راستای رفع موانع و مشکلات نظام بانکی کشور در خاق خدمات و روش های نوین با تاثیر مستمر در بهبود عملکرد نظام بانکی و ارائه روشهای مدرن و سازنده بمنظور ارتقاء سیستم های بانکداری و کمک به دوات و نهاد های اقتصادی در راستای به ثمر رساندن اهداف پیش بینی شده اقدام خواهدنمود.
این انجمن در راستای تامین اهداف عالیه نظام بانکی کشور پوشش اصلاحی دغدغه های ذیل به فعالیت خواهدپرداخت. .
الف) رفع مشکلات نظام بانکی از طریق حمایت صنفی از مدیران و کارکنان بانک ها

ب) اعمال روش های اصلاحی در خصوص ارزیابی  مشکلات و ارئه پیشنهادات کارکنان برای رفع آن بدور از گرایشهای سیاسی و جناحی .

ج)کمک به سیاستگذاریهای بانکی در راستای به تحقق شاخص های کلان پولی و مالی اقتصاد مقاومتی

د) کمک به دفاع از بانک های خصوصی کشور در دعاوی بین المللی و جلوگیری از تحریم های بین المللی در خصوص این بانک ها .

ه) ایجاد یک دپارتمان مشاوره جهت شناسایی، ارزیابی و تحلیل موقعیت مشکلات بانکی و ارائه دیدگاه های اصلاحی به سیاستگذاران جهت رفع معایب و نواقص در تصمیم گیریها
و) مشاوره و ارائه دیدگاه های اصلاحی در خصوص  تادیه حقوق بانک ها ناشی از مطالبات معوق بانکی ، رفع معضل پایین بودن نرخ کفایت سرمایه بانک ها ، شفافیت در عقود بانکی ، بررسی وضعیت تعدد شعب و کمک به تعدیل آنها ، بالا بودن سود بانکی و تنظیم ارتباط آنها به تورم واقعی در اقتصاد ملی .

جناب آقای دکتر قربانی و جناب آقای دکتر جلیلی مدیر عامل و اعضاء هیئت مدیره انجمن بانکداران خبره ایران از فعالیت های سرکار خانم دکتر داوری (مدیر عامل شرکت شباهنگ برکت) درراستای شکل گیری انجمن تشکرکردند.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها :
اخبار ۲۱ مرداد ۱۳۹۶

طراحی سایت : پرشین تیک